A pontos dátum és idő:

Névnap(ok): Gyárfás

A 2018/2019-es tanévre felvételt nyert tanulók névsora:

0013 Kereskedelem ágazat:

1. Balanyi Krisztina            

2. Bálind Barbara Ágnes     

3. Csamangó Milán              

4. Dudás Diána                    

5. Huczek Noémi

6. Kállai Martin Gábor 

7. Kovács Róbert

8. Ladamérszki Viktória 

9. Pastrovics Petra

10. Seprényi Éva Alexandra 

11. Zelei Barbara Leona 

 

0014 Közlekedésgépész ágazat:

1. Csuport Ádám 

2. Farkas Bence 

3. Farkas Zoltán Máté 

4. Járomi Bálint 

5. Németh Kristóf László 

6. Szabó Bence 

7. Szalma Márton 

8. Vig Gábor 

 

0018 Vendéglátóipar ágazat:

1. Bakonyi János Bence 

2. Baráth Helga Anna 

3. Hegedűs Hédi 

4. Hódi Beatrix 

5. Kárász Izabella 

6. Kiss Viktória Zsuzsanna 

7. Kristóf Annamária 

8. Kutasi Klaudia Magdolna 

9. Lázár Nina 

10. Somogyi Dóra 

11. Szekeres Viktória 

12. Tarkó Lizett 

 

0015 Rendészet és közszolgálat ágazat:

1. Ács Fanni 

2. Csamangó Bence 

3. Futó Bence 

4. Gellér Tamás 

5. Gilice Levente 

6. Hugyi Gábor 

7. Huszár Lilla 

8. Kiss Roland Attila 

9. Kollár Kristóf Bátor

10. Konkoly Gábor Alex 

11. Kormos Vanessza 

12. Korom Jázmin Napsugár 

13. Kovács Alexandra 

14. Kovács Kíra Dóra 

15. Kovács Márkó Mátyás 

16. Lévai Szabolcs 

17. Mayer Ágnes 

18. Mihálovics Margit Kitti 

19. Móczár Zoltán 

20. Morvai Nikolett 

21. Nemes Dániel József 

22. Pap Gergő 

23. Pap Zoltán 

24. Rékasi Lehel 

25. Sinkár Dominik 

26. Sirbu Maria Magdalena 

27. Sodin Roland 

28. Solti Bálint 

29. Subák Olivér 

30. Szabadi Róbert 

31. Tamás Marcell 

32. Tóth Kleopátra Jázmin 

33. Vasvári Viktor 

34. Vincze Martin 

35. Vozár János Ádám 

 

0020 Előadóművészet ágazat:

1. Farkas Réka 

2. Leiter Levente 

3. Szarvas Gyula 

4. Szőke Eugénia 

5. Vörös Lóránt 

 

0149 Szociális gondozó és ápoló:

1. Csősz Brigitta 

2. Demeter Rebeka 

3. Kerekes Martin 

4. Kolompár Melissza Vivien 

5. Kolompár Viktória 

6. Korsós Barbara 

7. Kotyán Bettina 

8. Molnár Viktória 

9. Nagy Réka 

10. Nemes Dóra 

11. Osztobányi Benedek 

12. Pálfi Norbert 

13. Sárvári Evelin

14. Szilner Szabina 

15. Szombati Cintia 

Iskolaújság megtekintése (PDF)

Megtekint

Projektjeink

hatartalanul EEKlogo szovegge 883x200